kurec

Co kdyby uniklo zadání maturitních didaktických testu z češtiny den předem?

Někdo by anonymně nahrál na internet zadání didaktických testu, myslíte si že by se termín tímpádem zrušil?

Nejlepší odpověď
annas

Vím, že v počátcích maturit na jednom gymnáziu se objevilo předem centrální zadání, samozřejmě se na to přišlo, takže maturanti psali testy z nova.

V minulosti když témata k písemným maturitním zkouškám vydávalo MŠ, zadání uniklo,. témata vysílala den před písemkami stanice Svobodná Evropa.

Sice uvedla všechna, která byl navržená, z nichž pak ministertvo vybralo konkrétní. Ale to maturantům nevadilo. Získali tip.

Svět se diví, člověk žasne …

Další odpovědi
led

Stalo sa už viackrát, preto sú vytvorené náhradné sady testov. Prirodzene s inými otázkami.

Nassin

Už se to kdysi stalo, ale co s tím udělal Cermat netuším.

xiperio

Samozřejmě. Ale za komančů bylo normální, že vyvolení buď za úplatek nebo jim to bylo umožněno garniturou, znali témata dopředu. A myslím, že se to děje i v současnosti, možná v menší míře.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.