Pavlam2001

Co jsou to ty Transformers?(Nevím jak se to píše správně)

Nevím co nebo kdo to je.
Doplňuji:
Tak prosím ví někdo co to je?

Nejlepší odpověď
iceT

Transformers pocházejí z planety Cybertron,kde odnepaměti zuří válka dvou vyspělých mimozemských civilizaci, „hodných“ Autobots a „zlých“ Decepticons. Dosud se nám vyhýbala, ale když tito vyspělí mechanoidi objeví na Zemi zdroj energie, jehož ovládnutí může jedné či druhé straně přinést konečné vítězství, promění se naše planeta v peklo na zemi (nebo spíš ve vesmíru). Jejich invazi prožíváme společně s teenagerem Samem (Shia LaBeouf), kterého doposud trápila pouze škola, absence pořádné káry a slečna jménem Mikaela (Megan Fox), jež dává přednost jeho spolužákům. Ve chvíli, kdy se v televizi objeví první zprávy o ničivých robotech, začne mít o jeden problém navíc. Je to právě on, kdo nevědomky ukrývá klíč k onomu životně důležitému energetickému zdroji, proto má nárok na první místo na seznamu ohrožených druhů. Hned za ním figuruje zbytek naší civilizace…

Tranformers se dělí na hodné a špatné
Autoboti
Optimus Prime – velitel Autobotů, transformuje se do tahače kamionu Peterbilt 379
Bumblebee (čmelák) – ochránce Sama Witwickyho, transformuje se do sportovního vozu Chevrolet Camaro z roku 1976 (2. generace) a později aktualizuje svůj vzhled na model roku 2009 (5. generace)
Jazz – poručík Optima Prima, miluje městskou subkulturu, transformuje se do sportovního vozu Pontiac Solstice 935
Ironhide (Střelmistr železňák) – střelmistr, charakterem popudlivý specialista na zbraně, transformuje se do GMC TopKick (větší pickup)
Ratchet (Šroubek) – lékař a opravář, transformuje se do záchranářského vozidla Hummer H2

Deceptikoni
Megatron – vůdce Deceptikonů. Transformuje se v neznámou mimozemskou stíhačku.
Starscream (Žahavec) – něco jako Ironhide, ale u Deceptikonů. Transformuje se do stíhačky F-22 Raptor.
Frenzy – nejmenší transformer, transformuje se do běžné elektroniky, deceptikonský špion.
Barricade – měl za úkol najít Sama. Transformuje se do policejního vozu Saleen Mustang.
Bonecrusher – jeho význam v příběhu je neznámý. Kromě několika skřeků při souboji s Optimem nic neřekl.
Brawl – odolnější transformer, má nespočet zbraní a málo který autobot si s ním poradí.
Blackout – jeden z největších deceptikonů. Ve filmu ho neuslyšíte říct jedinou větu. Transformuje se do vrtulníku Sikorsky CH-53 Super Stallion.
Scorponok – robot ve tvaru škorpiona, útočí na vojáky v Kataru.

Další odpovědi
manon

Hračky Transformers – roboti, kteří se dokáží přeměnit na auto, motocykl a opět zpět. Taky jsou s nim natočené filmy a asi i nimi inspirované počítačové hry.

anezka12

Dobrý den , Transfoemens jsou postavičky většinou pro kluky. Vždy se kupují v krabičkách a můžete si je postavit. A asi takto vypadají : http://www.go­ogle.cz/imgres?hl=cs&c­lient=firefox-a&hs=iK9&sa=X­&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&biw=1440&bih=739&tbm=­isch&prmd=imvns&tbnid=om­8F6D0_-CtjkM:&imgrefur­l=http://angmo­girl.com/2010/07­/how-transformers-work-my-official-reply-the-oatmeal-how-twilight-works/&docid=rIk5B0rI­5lQ4EM&imgurl=http://an­gmogirl.com/wp-content/upload­s/2010/07/tran­sformers.jpg&w=498&h­=435&ei=zy-NUNa8Fa_74QT54­YC4Aw&zoom=1&i­act=hc&vpx=765­&vpy=285&dur=613&hov­h=210&hovw=240&tx=152­&ty=133&sig=116980925703­517022977&page=2&tbnh=15­2&tbnw=186&star­t=27&ndsp=35&ved=1t:429,­r:39,s:20,i:316

BANAN93

http://www.you­tube.com/watch?v=kWmnteg­bxMc ukázka z filmu