MasterGames

Co jsou to tvůrčí schopnosti?

Nejlepší odpověď
marci1

Schopnosti, které umožňují lidem tvořit vědeckou, uměleckou, řemeslnou nebo jinou tvůrčí činnost. Dokáží napsat knihu, složit píseň, vytvořit sochu, namalovat obraz, uplést svetr … 🙂

Další odpovědi
Kepler

Obecně je to schopnost dělat věci jinak, než jsou zaběhlé stereotypy. S uměním to nemusí mít nic společného. V aplikované vědě to může znamenat vyrábět věci levněji, rychleji a efektivněji.

Gus_Fring

Jiným slovem kreativita, která není podstatná jen pro umělce, jak píší ostatní. Třeba pro vědce to je také velice důležitá schopnost.

Rokio

Tvůrčí schopnosti se týkají hlavně uměleckých oborů, jako je například malování, sochařství, skládání básní, psaní slohových útvarů, vytváření písní atd.

zjentek

Tvůrčí schopnosti mohou mít návrhář, designér, řemeslníci a vy se později díky nim nemusíte stydět třeba za své zázemí/životní prostředí. Tvůrčí schopnosti řemeslníků hledáme předem v jejich portfoliu.

Ametyst

Řekla bych také kreativita až improvizace, která Čechům rozhodně nechybí, zato u Němců se jí moc nevyskytuje.