zjentek

Co jsou to soudková rajčata? To jsou rajčata, která rostou v soudku?

UTFG- NIC!!! Takže jak jako jinak?

PS:
Otázka: Copak já jsem nějaký spammer?
Odpověď: Néééééééééééé­ééééééééééééé­éé!

Nejlepší odpověď
johana 56

Zakrslá keříčková rajčata /hlavně některá z odrůd cherry/ je možné vypěstovat nejen v soudku, ale i v květináči.
Myslím si, že za název může spíš jejich oválný tvar připomínající soudek/bečičku…

Další odpovědi
Kepler

Možná by vyrostla i v soudku, ale jinak jsou to rajčata oválného podélného průřezu.

Drap

Název soudková rajčata je podle jejich oválného tvaru. Lze je pěstovat jak v květináči tak na záhonu.

zjentek

Dali jste se do války, musíte bojovat. Chcete odpovídat? Odpovídejte! ;p

marci1

Boj se zdá marný! 🙂 Již jsem na Tvou otázku odpovídala. Zas Ti to smaže.