I-Ionza

Co jsou to „marketingové aplikace“?

Odpovědi
panenka

Hlavním cílem předmětu je, aby si studenti osvojili teoretické poznatky a znalosti metodických postupů potřebných pro uplatnění marketingových přístupů při řízení firem. Cílem bude seznámit studenty se specifickými metodami a nástroji marketingu, které lze uplatnit ve firmách zejména v souvislosti s rostoucím významem služeb pro vytváření dlouhodobě udržitelné konkurenční výhody, rostoucím významem zapojení firem do mezinárodní obchodní výměny, s uplatňováním metod marketingového výzkumu a s možnostmi marketingového auditu při řízení firem.

Zdroj: http://berda1­.fbm.vutbr.cz/mo­odle18/course/in­fo.php?id=23