Avatar uživatele
anonym

Co je vaším největším životním úspěchem?

Podělíte se o svůj největší úspěch?
Doplňuji:
Pro Márci:otázka sice byla podobná té mé,ale lidé sem chodí myslím noví a další přibývají,tak že osudy se snad občas i mění a rodí se nové.
Ještě tu chybí Brillant,aby nahlásil,že to porušuje kodex.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, gagaga před 3362 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Měl jsem v životě asi tisíc možností jak skončit u popelnic, v kriminále nebo pod drnem, místo toho mám slušné živobytí a zdravou rodinu. A to je ten úspěch.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Já nepatřím k těm lidem, kteří svůj úspěch vychvalují. Jsem na sebe spíš kritická a vidím samé neúspěchy:-(((

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Mé děti…
Ať jsem já jakýkoli a mé děti jakékoli, to, že mám děti a ty žijí život jaký chtějí…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Odpoveď byla označena jako užitečná

Muj nejvetsi zivotni uspech bude, az mi tu vydrzi otazka dyl, jak nekolik minut! -_-

Doplňuji:
Tak dobře, Jugare, napíšu i vážnou odpověď, ale jen proto, že jsi to ty a proto, žes mi nedal na první odpověď lajk a cekáš asi na něco lepšího. :)
Naprosto egoisticky se priznavam, ze mám ženský prvosjezd řeky Orchon v Mongolsku. No nezní to božsky? :D
Píšu to tu za tech skoro pět let poprvy (kdo je tu dyl, tak max. ví, že jsem tam byla na vodě) a jeste do tři dny starý otázky.. Ale zároveň samozřejmě doufam, ze se pomoci odkazu na sto let starý odpovědi postupne rozšíří do všeobecného povědomí a bude si o tom cist ještě několik následujících generací. :D
Ne, vis co ti můžu říct? Ze člověk by mel na sebe byt pyšný právě pro ty „obycejnejsi“ věci, jako že je slušný a vychová tak i svoje děti. Nebo, ze se mu podaří uvařit dobrý oběd, vyměnit kolo u auta, prostě, ze je užitečný. :)
P.S. Nikde to není oficielně zapsané. Ale od ted, kdybys potkal někde nějakou ženskou, která ti bude tvrdit, ze sjela první Orchon, tak ji řekni : Ne ne ne, to není pravda, tu já náhodou dobře znám! :D :D

Upravil/a: kapka

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Tak něco se opravdu povedlo, něco méně a některé věci vůbec.
Ovšem pevně věřím že největší životní úspěch ještě přijde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
uncle Sam

Nic. Nic jsem nedokázal. Nikdy jsem se nelíbal s holkou ani neměl sex. Nikdy jsem neměl holku. Nemám kamarádky a kamarádů mám málo. Jsem nešikovný na ruce, blbý na hlavu, dřevo na sport, nemám žádné vzdělání a rodiče se za mě stydí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Těžko říct, nejsem ještě tak starej. Zatím by to mohlo být úspěšné obhájení diplomky nebo dvojnásobná reprezentace ČR na MS ve scrabblu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Již zodpovězeno :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-byl-vas-nejvetsi-dozivotni-uspech
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-povazujete-za-svuj-nejlepsi-uspech-ve-svem-zivote

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

..když jsem z pilíře železnýho plotu ukopnul dekorační ocelovou kouli ve svaru

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Jugare klídek a nohy v teple:-DDDD

Snad může Marci dát odkaz. Proč to brát hned tak útočně:-)

před 3362 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

tak že budeme obědvat pořád to samé,jako před rokem?když se někdo zeptá na nedělní oběd?
Vím moc dobře,že otázka byla jednou vložena,el lidé se zde mění ,tím pádem i názory a životní osudy,čao

před 3362 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Dyť Márci dala jen odkazy, nijak nenapadala tvoji otázku, tak nechápu ten útok na ni.

před 3362 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

nenapadám Marci,ale já taky chápu to,že když někdo dá odkaz jako ona,že mi tim vlastně říká: „už to tu bylo“ >>> nic proti nikomu…

před 3361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Díky, jen jsem vložila odkaz na zodpovězené odpovědi na tuto otázku. 🙂

před 3362 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Proč,lidé se mění,odpovědi také,přicházejí sem noví čtenři,tak že se to netýká jen tch,kteří sem otázku dai před rokem ,ale i ted,čau

před 3362 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Ale jo, dyť já s opakováním otázek plně souhlasím, marci ti taky proti tomu nic nenamítla, jen ti vložila odkazy na další odpovědi.

před 3362 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek