Kajdamajda

Jaký byl váš největší doživotní úspěch?

Doplňuji:
Ta kategorie nemoci je omyl…nevím proč se to objevilo, davala sem neco jineho

Nejlepší odpověď
Questman

Největší úspěch?
Jsem ta spermie co vyhrála! A to už asi netrumfnu :D

Další odpovědi
Drap

Nemůžu hodnotit, ještě pořád žiju .

briketka10

vše bylo řečeno
žiju a jsem ráda 😁
Doplňuji:
no a jak vidíš zrovna
ta kategorie se hodí
všichni strefujeme
do zdraví a života 😁

huxa

Mám ještě hodně plánů, tudíž žádný největší doživotní úspěch za sebou nemám, pouze můžu říct, co považuji za svůj život doted největší úspěch-naučit se žít s ostatními lidmi. Není to vždy lehké, hlavně co se týče morálky, …

zjentek

uzdravil jsem se ..a předtím jsem pochopil, že jsem nemocný a to byl taky úspěch :o

Beer4Real

To že sem se narodil do skvělé rodiny.

STUDENTKAEVA

zivotni uspech zajimava otazka mozna to ze jsem jeste tady v dnesni dobe vrazd,nehod,ne­moci..

Hamon

Je pár věcí, na co jsem hrdý a pyšný, ale věřím, že ten největší mě ještě čeká.

anonym

Už se ptali před tebou!
(Že by další z plagiátorů?)

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-povazujete-za-svuj-nejlepsi-uspech-ve-svem-zivote

Krakis

To,že mám nejkrásnější dcerušku-princezničku na světě… 🙂

ivzez

Zajímavé, myslela jsem, že se zesnulými se komunikuje
prostřednictvím jiných kanálů. Inu – člověk se stále učí …

Slibuju, že se sem pokusím vrátit
(až to bude aktuální) a odpovědět…

knedlik123

Sice je to tu plne anonymni, ale presto si jeste nikdo netroufnul odpovedet ve smyslu tazajiciho