nyjono

Co je ...... v mém dotazu za neplatnou možnost???? Proč se nemůžu normálně zeptat???

Co to tady je za píp systém???

Minimální počet znaků asi jo, ale proč, píp, musím poládat JEN a POUZE dlouhé dotazy???

Odpovědi
Mr. Marek

Není splněno minimální počet znaků?

Mc Merkurion

… nejni to vidět, ale předpokládám, že nebyla vybrána kategorie „please select a valid option >>> prosím vyberte platnou možnost (https://transla­te.google.cz/?q=go­ogle&um=1&ie=UTF-8&hl=cs&sa=N&­tab=wT&sl=auto&tl=cs&tex­t=please%20se­lect%20a%20va­lid%20option&op=tran­slate )“ …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

nyjono

Kategorie vybrána byla – ostatní finance.
Nejspíš to bude tím malým počtem znaků, což mě trochu irituje. Proč pokládat dotaz dlouze povinně?

Mr. Marek

Tak, minimální počet znaků je 10. Zadal jsem stejnou otázku a normálně to jde.