vladimír

Co je to za rostlinu Neptun, kdo má zkušenosti?

Nejlepší odpověď
annas

Není třeba zalévat, a přesto zůstane vždy zelená!
Pochází z hlubin moře a navzdory svému názvu, není zařazena do botanické encyklopedie, protože patří spíše do živočišné říše. Rostlina má flexibilní strukturu: je to výsledek práce polypu, který žije v severních mořích. Není třeba vody, zeminy ani hnojiv, její jemná vůně má repelentní vlastnosti proti mouchám a obtížnému hmyzu. Opravdový fenomén přírody!

Zkušenosti nemám, třeba se přidá někdo další.

Zdroj: http://www.dma­il.cz/prodotto­.php?cod=220039-131&PHPSESSID=b72e34c9­a465b6e631748265b3be2f07