Avatar uživatele
Petr__

Co je to za nesmysl?

Kambodža se nachází v Africe, a proto je před každou cestou vhodné sjednat dostatečné cestovní pojištění, které ochrání nejen vás a vaše zdraví, ale případně i zavazadla a storno letu.

http://cestuj­levne.com/ces­tovni-pojisteni/afri­ka/kambodza/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? JájsemRaibek, Lamalam před 3028 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

To je úplne v poriadku, veď nielen Kambodžu, ale aj Českú republiku a Slovenskú republiku mi zvedavci v New Yourku (vysoko študovaní, nie houmelesáci) umiestňovali do Afriky. Tak čo sa divíte, amerikanizujeme sa aj znalosťami, chudák starý Ámos (Komenský) sa v hrobe odvracia tvárou na sever, aby tieto novinky vo vzdelaní nevidel, nepočul.
Afrika je bližšie, tak „cestujme levně“ a susedom povieme, že sme boli až na konci sveta, tam kdesi v Kampučiji, hneď vedľa Vietnamu

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Jistě že je to kravina, Kambodža je v Asii. Aspon je vidět, jaké „cestovky“ nás oblbují.

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

Je to klamavá reklama jak prase :D
Cestovní pojištění od devíti korun. Ať jsem počítal jak jsem počítal, vyšlo mi to na jeden den 42,–Kč a navíc ty mylné informace. Děs.
No nechtěl bych být pojištěn u této společnosti, protože bůhví jak by to dopadlo, kdybych chtěl pojištění využít např. při úraze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

To by mě zajímalo, kam mě nakonec odvezou. Aby pilot nekroužil nad Afrikou a nehledal Kambodžu až mu dojde palivo a spadne s náma někam do Ugandy. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek