Lorgins

Co je to vyprošťovák?

Nejlepší odpověď
Drap

Vyprošťovák je speciální vyprošťovací pásové vozidlo pro vyproštění techniky z těžko přístupných míst. /Je to v podstatě upravený tank bez kanonu.
Vyprošťovákem se také nazývá celá řada směsí, která má pomoci od následků kocoviny po bujaré konzumaci alkoholu.

Další odpovědi
Lamalam

Třeba kafe s citronem (nefunguje skoro nikdy) nebo vyprošťovací tank (funguje skoro vždy).

petra15

Lamalam
na alkohol jeste kofejn? to bys mne asi zabila…:-)

cochee

Jak to sakra víš? Ty nemáš správně mít s alkoholem ještě vůbec žádné zkušenosti…
:D