RamPoo

Co je to vychytralá reklama?

Jak byste ji definovali?
Jakou podobu má v praxi?
Kde se s ní můžu setkat?

Odpovědi
Kepler

Znám jediný druh chytré reklamy a sice ten, který se jako reklama netváří. Mohou to být třeba PR (poblic relations) články v médiích. Někdy takto ani označeny nejsou a čtenář ani netuší, že jde o reklamu. Takové ty reklamy „už jste někdy vyzkoušeli to a to za pouhých 99,90“ je to nejstupidnější co může být.

dr.luha

Když se v mainstreamu něco zakáže, nebo se řekne, že je určitá věc nebo činnost škodlivá.