jirka F

Co je to soft porno?

Jako že třeba žena odhalí svoje břicho a hladí si ho nebo tak nějak.

Nejlepší odpověď
Kepler

Soft porno nejde až tak daleko, co se týká zobrazování detailů genitálií, sexuálních praktik a odporných obscénností. Zaměřuje je se spíše na lehčí erotiku a krásu těla.

Další odpovědi
xiperio

Není to tvrdé porno, nezabírají se tam detaily,

Emefej

Smí tam být pouze měkký (soft) penis.

Rokio

Lehké porno až erotika. Je to opak tvrdého porna.

zjentek

Když jí to děláš jemně. (;

Jinak>>>https:­//www.google.com/se­arch?q=hegre&oq=he­gre&aqs=chrome­..69i57.1836j1j7&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

Emefej: Jako třeba že seš číňan a ne černoch? Tos nechtěl, ať to vyzní rasisticky, viď?

Arne1

To je něco jako sex v amerických filmech. Oba jsou oblečení a přitom si to náramně užívají.

Michálek1245

Já bych to přirovnal k tomu, že buď jdete jen na masáž pro muže k https://coccinelle-erotic-tantra-massage.cz/ anebo jdete do vykřičeného domu, kde máte zážitek se vším všudy. Soft erotika vás má jenom navnadit, je tam kouzlo nevyřčeného a toho, že se občas více zahaluje a nechává fantazii. Hard erotika a sex je prostě něco, co všichni dobře známe, ale nepřiznáme to na veřejnosti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.