Xanada

Co je to skript? A jak zamezit dlouhému spuštění na internetu?

Dostala jsem oznámení že vebová stránka neodpovídá,je dlouho spuštěný skript.

Nejlepší odpověď
tenHradečák

Script je textový soubor programu psaný ve scriptovacím jazyce. Na internetu pak nejčastěji v jazyce PHP a JavaScript. Důvodů proč stránka neodpovídá může být více, kolísavé připojení, nebo špatně naprogramovaný script. Povětšinou ale stačí stránku aktualizovat (CTRL+F5)