Lenča59

Co je to přesně Voodoo panenka?

co je to PŘESNĚ voodoo panenka?? Dá se nějak vyrobit?? A opravdu funguje?
Doplňuji:
děkuju ale chtěla bych právěvědět, jestli by šlo že bych si ji sama vyrobila (nějakou malou) a přišila bych k ní právě něco co patří osobě, kterou vyrábím jako tu panenku (třeba vlasy) … pak bych do tý panenky jemně píchla jehlou a ono by to vlastně bolelo toho člověka koho sem vyráběla jako voodoo…je to možné? :D já vím taková blbost ale když mě někdy lidi tak kazí život že jim to musím nějak vrátit :D a kdybych to vážně udělala , nevymstilo by se mi to??

Nejlepší odpověď
Damiana

Kamarádka na základce kdysi vyráběla nějakou obludku z vosku a ukradených vlasů „nepřítelkyně“ a mám dojem, že to nefungovalo. S jejím idolem se kvůli tomu zaklínání nerozešla. Mrkni do odkazu.:-)
http://www.ca­rovnezrcadlo.cz/vo­odoo/magicke-voodoo-panenky

Doplňuji:
Zkusit to můžeš, klidně tvoř a propichuj, ale abys nakonec nedostala otravu krve ty. Nebo z toho nebyla otrávená celkově…btw – stejně to nefunguje…:-))
Podle mne je to docela zbabělé řešení. Akorát si zvykneš někomu ubližovat za zády, místo toho, aby ses ho snažila pochopit nebo se mu umět postavit tváří v tvář. Abys v životě nedopadla tak, že budeš doma obklopena samými jedovými panenkami, ale nebudeš mít žádné skutečné přátele…
Vzpomněla jsem si na Cicera: Člověk často nemá většího nepřítele, než sebe samého…

Další odpovědi
Pájo

Často mne až zaráží, že se „současní lidé“ tak snadno a bezhlavě chytají „iluze, tajemna, temných kultů, černé magie a jiných zázraků“.....

Chápat se to dalo ještě u prapůvodních obyvatel, kteří si leccos nedokázali rozumně – rozumově – vysvětlit (díky neznalosti přírodních a jiných zákonitostí)… a uchylovali se tak k podobným praktikám. Notně podpoření divadýlkem šamana a vlastní fantazií, při vědomí, že jsou součástí něčeho většího…co je přesahuje v prostoru i čase (příroda, vesmír).

Ale dnes?

Natty*

http://www.ca­rovnezrcadlo.cz/vo­odoo/magicke-voodoo-panenky
Neuvěřila bys, ale stačilo mi asi jen 15 kliknutí a našla jsem to! To by ti dalo ještě méně, než psát tuto otázku!! :DD Nevadí!

hanulka11

přečti si o tom http://www.mu­tantshop.cz/vo­odoo-panenky/

Lenča59

Natty jako promiň, ale někomu se nemusí všechno zobrazovat.. ale jinak dík ;)