Chezzie

Co je to pindi?

.. srbochorvatsky knedlík.
… svahilsky zatáčka.
… maďarsky uhelné doly.
… nářeční výraz pro naběračku, používaný na jižní Moravě.
… pomůcka používaná horolezci při vázání lana.
… domácký výraz pro malý penis.
je to otazka v jedne soutezi… a google mi nic neporadil.. .treba bude nekdo vedet
Doplňuji:
podotykam, ze jsem sedela u netu docela dlouho a snazila se odpoved nalezt… mozna neumim hledat, a proto jsem se zeptala tady… necekala jsem, ze mi Dr.Axl da svym odkazem najevo, ze jsem vlastne neschopna a mam si to najit sama.. kdybych to dokazala najit, tak sem nelezu

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak to zkus znova,, já to měla hned,,no napovím,,,to snad pomůže, chce to snahu, když chceš něco vyhrát,,,,http:­//kenya2004.blac­ksuns.net/2_ja­zyk.htm
Doplňuji:
no briketko10, já čekala od Chezzie aspoň poděkování,,:-(, příště se na nějaké rady vykašlu,,,já myslela, že jí udělám radost, no koukám, že ne,,,

Další odpovědi
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dokazete-nekdo-dat-tipy-na-mista-v-usa-kde-je-lesnata-rovinata-turisticka-oblast-kde-jeste-v-kvetnu-obcas-snezi
Doplňuji:
ad Chezzie, zřejmě sis nepřečetla podstatný důvod odkazu, kde je v odpovědi annas výslovně uvedeno, že pořadatelé soutěží požádali, aby se Odpovědi nepodílely na podvádění při soutěžích, kde soutěžící jasně akceptovali podmínky soutěže.
P.S. Je s podivem, žes za poměrně dlouhou dobu od registrace, ještě nestihla postřehnout zdejší pravidla, jež tímto prostě a jednoduše porušuješ.
Čili se nejedná o žádnou neochotu, ale férovost, jestli ti to slovo něco říká.

briketka10

kropítko výhrává první cenu v soutěži 😁

souhlasím s oběma názory..
Doplňuji:
jo jo a je ještě přidrzlá !! proto mě vadí takové otázky, ale třeba od Pizlicky ne, kdyz je nová a jestě neví, jak to tu chodí navíc odpovídá a poctivě i hodnotí..