Co je to láska?

Nejlepší odpověď
quentos

stačilo se podávat do starších odkazů, opakování otázek je proti kodexu.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-to-vlastne-laska?podobna=1
Doplňuji:
*podívat

Další odpovědi
iceT

Láska je pocitové hnutí,které dva pitomce nutí líbat se až do zblbnutí…

marci1

Co je to láska ?
Tomu, kdo ji prožil, to vysvětlovat nemusíte, tomu kdo ji neprožil, to nevysvětlíte.:-)

Klára K.

Slovo, ze kterého vznikne PIVO, když jedno písmeno odděláš a čtyři pozměníš.
A pocit se nedá popsat.
Doplňuji:
Nebo také jsem našla na jedné stránce zajímavou definici lásky:
Láska, to je když se mezi lidmi nestydíš jít za chapadlo se svou příšerou.

RyuzakiKate

Když se třeba na společenské akci znemožníš, pozvracíš se všude okolo a ona ti to pomáhá sklízet. To je láska :P

anonym

Víte Koubo, jeden profil pod tímto jménem už zde byl GVKB. Buď tedy při tomto pokusu opatrnější a nezkoušej znovu porušovat pravidla. Opakovaný dotaz je podle zdejších pravidel podvodem. Našeptávač tu byl zřízen kvůli ignorantům, kteří to stále nejsou schopni pochopit.
Jedno poučení by mohlo člověku stačit. Jsem zvědavá, kolik jich bude zapotřebí tobě.

jil johnson

To pochopíš, až to zažiješ

quentos

iceT: tato definice ovšem nezahrnuje neopětovanou lásku

iceT

Souhlas,je to pubertální básnička,která se má jen rýmovat a kdysi jsme takovýchto rýmovaček znala a měla zapsáno hafo…:-)

fcoop

iceT – takové pragmatické a lehce cynické pojetí se mi zamlouvá.Nic proti běhání v orosené trávě vstříc východu,případně západu slunce,kdy se oba až zalykají štěstím,je to príma a každý to zná,ale skutečný důvod pocitů je prozaičtější.

iceT

Láska je páska,která dva blázny do sebe spráská…

quentos

tak tomu se dnes říká „konvenční rým“ :{)>

iceT

Akorát je to ještě ze 20 století,to jsem chodila na základku