Klajis

Myslíte si že je to láska,a mohl by z toho být vztah?

Už přes půl roku se bavím s jedním klukem.Jsme strašně dobří kamarádi. Je mu 18.Návštěvujeme se často,protože už má auto a nebydlí daleko.Teď o podzimních prázdninách za mnou jezdil každý den.Vždy když přijel dal mi pusu na přivítanou a když odjíždí dá mi pusu na rozloučenou.Teď o těch prázdninách jsme se vykousli.Když každý den přijel dal mi pusu a začal mě libat.Máme se rádi to jo.Ale nevím jestli by s toho byl vztah.Prosím co si o tom myslíte?
Doplňuji:
Z mojí strany je to určitě jasný.Já bych s ním chtěla být.Je to čím dál tím hezčí.Každý den jsem jezdila do nemocnice na elektro,jezdil semnou když mu to vyšlo,a nebo aspoň přijel zamnou a zavezl mě domů.

Nejlepší odpověď
anonym

Já nevim, já tam nebyla 🙂 Ale podle všeho, ne žy by to mohl být vztah, ale to vztah už je, jen jste si to nestihli uvědomit, velká gratulace 😁

Další odpovědi
ivzez

Nemyslím si, že by to byla láska – ta by
byla oboustranná a už bys o ní věděla
(nepotřebovala by ses ptát).

„Vykousnutí“ není láska (ani líbání).
„Vykusují se“ lidé bez fantazie
a bez vztahu k tomu druhému …

anonym

Vykousli?

patrikkkortu

Časem z toho bude vztah:)

www

Dej tomu čas a uvidíš. Ale vypadá to z jeho strany slibně, svůj postoj si musíš ujasnit ale sama 😉

střevo

Myslím si, že to nemá s láskou nic společnýho ale s naivitou možná. A vykusují se jen blbouni, gratulace.

Kelt

Kamarád se s tebou bude bavit. a že tě vozí autem, to nic neznamená. Já jsem vozil holek v autě. Jak víš , že se máte rádi? Co jste si řekli? Co ty jemu a co on tobě? Vztah to určitě je, ale raději se nauč používat předložky. Předložka se píše zvlášť. Se mnou. Kolik je ti let. Pokud děláš ZŠ, tak na kluky zapomeň. Máš dost času a při své naivitě bys mohla špatně dopadnout. Zeptej se raději nějaké kamarádky než tady.