Avatar uživatele
Klajis

Myslíte si že je to láska,a mohl by z toho být vztah?

Už přes půl roku se bavím s jedním klukem.Jsme strašně dobří kamarádi. Je mu 18.Návštěvujeme se často,protože už má auto a nebydlí daleko.Teď o podzimních prázdninách za mnou jezdil každý den.Vždy když přijel dal mi pusu na přivítanou a když odjíždí dá mi pusu na rozloučenou.Teď o těch prázdninách jsme se vykousli.Když každý den přijel dal mi pusu a začal mě libat.Máme se rádi to jo.Ale nevím jestli by s toho byl vztah.Prosím co si o tom myslíte?
Doplňuji:
Z mojí strany je to určitě jasný.Já bych s ním chtěla být.Je to čím dál tím hezčí.Každý den jsem jezdila do nemocnice na elektro,jezdil semnou když mu to vyšlo,a nebo aspoň přijel zamnou a zavezl mě domů.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Topovka333 před 3451 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já nevim, já tam nebyla 🙂 Ale podle všeho, ne žy by to mohl být vztah, ale to vztah už je, jen jste si to nestihli uvědomit, velká gratulace 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Nemyslím si, že by to byla láska – ta by
byla oboustranná a už bys o ní věděla
(nepotřebovala by ses ptát).

„Vykousnutí“ není láska (ani líbání).
„Vykusují se“ lidé bez fantazie
a bez vztahu k tomu druhému …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vykousli?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
patrikkkortu

Časem z toho bude vztah:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Dej tomu čas a uvidíš. Ale vypadá to z jeho strany slibně, svůj postoj si musíš ujasnit ale sama 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
střevo

Myslím si, že to nemá s láskou nic společnýho ale s naivitou možná. A vykusují se jen blbouni, gratulace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Kamarád se s tebou bude bavit. a že tě vozí autem, to nic neznamená. Já jsem vozil holek v autě. Jak víš , že se máte rádi? Co jste si řekli? Co ty jemu a co on tobě? Vztah to určitě je, ale raději se nauč používat předložky. Předložka se píše zvlášť. Se mnou. Kolik je ti let. Pokud děláš ZŠ, tak na kluky zapomeň. Máš dost času a při své naivitě bys mohla špatně dopadnout. Zeptej se raději nějaké kamarádky než tady.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek