lolll

co je to kuplířství?

předem díky

Nejlepší odpověď
Pájo

Činnost jednotlivce nebo skupiny lidí, kteří obchodují se ženami nebo zprostředkovávají prostituci.
Doplňuji:
Prostituce (z lat. prostituere) je poskytování sexuálních služeb (obvykle manuální stimulace, orální sex, pohlavní styk nebo anální sex) za úplatu nebo jakoukoli jinou protihodnotu. České označení pro muže takovou službu poskytující je prostitut (srovnej s termínem gigolo), pro ženu prostitutka nebo archaicky nevěstka (srovnej s termínem společnice). Prostituci organizuje kuplíř, slangově „pasák“.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pros­tituce