Co je to Konzumní společnost???

Dělám DÚ z občanské výchovy a s tímhle si nevím rady.Všem předem děkuju za odpověď…:)

Nejlepší odpověď
dědapetr

Konzumní společnost a životní styl

Zdroj: http://www.nau­cnastezka.cz/cla­nek.asp?id=172&cla­nek=Konzumn%ED%20spo­le%E8nost%20a%20%9E­ivotn%ED%20styl

Další odpovědi
SajmonModer

Lidí, co pořád nakupujou, žerou a serou.

led

Konzumná spoločnosť je súčasná moderná civilizácia.

blesk26

Moderní společnost – společnost založená na spotřebě (což je mimochodem špatně, protože zdroje nejsou nevyčerpatelné)