vladimír

co je to googl docs a jak se dá používat ?

Nejlepší odpověď
annas

Používám pro ukládání a vypracování různých dokumentů, které se dají i dále upravovat, sdílet s ostatními. Nezabírají navíc místo na disku. Ale nejsem odborník, takže víc vám neodpovím. Přečetla jsem si však informace v Google a podle nich se řídím.

Další odpovědi
Terryle

Vlastně takovej online word. Můžete si v něm normálně psát dokumenty, ale ukládají se ve vašem google účtu, takže se k nim dostanete odevšad, kde je internet. Nemusíte si nic nikam posílat nebo přenášet na fleškách.
Problém může být u důležitých dokumentů se zabezpečením nebo s rizikem náhodnýho smazání např. po selhání úložišť googlu… ale ta šance je minimální :)

anonym

Goodle DOCS (alias GOOGLE DOKUMENTY)

krátké vysvětlení: znáte Office ? (word, excel, powerpoint, ..) tak google docs je totéž jen je to zdarma a nemusí se to vůbec instalovat, stačí jen do prohlížeče zadat adresu http://docs.go­ogle.com přihlásit se (registrace je zdarma) a můžete online vytvářet a uchovávat libovolné office dokumenty (tabulky, dokumenty, prezentace, ..)

dlouhe vysvetleni: http://sk.wiki­pedia.org/wiki/Go­ogle_Dokumenty