Kilián

Co je pro Vás nejdůležitější při výběru zaměstnavatele?

Dobrý den, prosím o vyplnění dotazníku na téma Značka zaměstnavatele a její význam pro udržení zaměstnanců. Najdete zde otázky na to, co je pro Vás při výběru zaměstnavatele nejdůležitější, jaké benefity jsou pro Vás nejdůležitější, at­d.

Dotazník zde: https://goo.gl/for­ms/Srspnye8P9Y9Es522

Děkuji!

Nejlepší odpověď
Drap

Máš to tam. V otázce však mělo být uvedeno, že jde o dotazník spíše pro studenty.

Další odpovědi
nyjono

Máš to tam, ale spíš vybírám podle druhu a podmínek práce, zaměstnání než podle zaměstnavatele.
Jméno firmy je pro mně podružné.

Front

  1. není v souladu s podmínkami těchto stránek.
  2. nevyplňuju žádné dotazníky.

gecco

OK, odesláno…
Jen – je to dotazník nejspíše na prvního zaměstnavatele, než na zaměstnavatele obecně – takže ti nejspíš udělám zmatek v datech/hlavě…
😉

pepe88

No,jestli je v práci buzerace a požadován abnormální výkon,můžete přihazovat sebe víc benefity a každý stejně uteče,jsme lidi né roboti .