Rokio

Jiná odpověď.

Teroristé a ti, co zneužívají sociální dávky a nepracují.

Další odpovědi
Pepa25

Jiná odpověď.

Škatulkování lidí. Uvedené dvě skupiny v rámci české společnosti jsou naprosto marginální a dostávají daleko větší pozornost, než si zaslouží.

Viktorie II.

Jiná odpověď.

Syfilis a polské vši.

Krupice

Jiná odpověď.

Jsou to malé skupinky lidí, které se snažím ignorovat.

_Bůh_

Jiná odpověď.

Důchodci – černá díra na peníze.

Marty Koller

Jiná odpověď.

Teď ta třetí světová válka, kterou chce Rusko.

zjentek

Jiná odpověď.

Genderově 100% vyvážení.

Ametyst

Neomarxisti, globalisti či Piráti.

paul1

pro: Bůh – pro Boha, kolik Vám chybí do důchodu roků? Ono to uteče jako voda. Že se Boha nebojíte!

_Bůh_

Paul1: K čemu vám to bude dobré? Není to tak trochu osobní otázka?
Abych ale odpověděl – netuším, se starobním důchodem nepočítám, jen blázen se spoléhá na stát. Mám zainvestováno v ETF a v nemovitostech.

Gus_Fring

To od něho asi měl být jen vtip :)

_Bůh_

To není vtip, však důchody tvoří největší část výdajů ze státního rozpočtu. Mezitím marxisti a vlastenci nestojí stát skoro nic. A peníze jsou až na prvním místě.

Kryšpín

Hlavní nebezpečí neobjektivní novináři také prolhaní politici slibující pohádky a kovaní příznivci východu a extra kovaní příznivci západu a z obou dvou když začnou vypadávat svoje moudra.

Gus_Fring

Pepa25: Doufám, že máš pravdu. Ale tady na Odpovědích je dost lidí z obou skupin.

Pepa25

Gus_Fring: Rusofilové jsou shodně vidět a slyšet, ale moc jich není. Piráti tu určitě nějací jsou, ale třeba neomarxistu jsem ještě nikdy nikde neviděl (a mezi zdejšími uživateli už vůbec ne), i když někteří neokonzevativci jimi pořád straší.