z2341965

Co je obsahem Vaší peněženky?

Jaké doklady nosíte v peněžence? Nosíte v peněžence i něco jiného kromě hotovosti a dokladů? Používáte ještě vůbec klasickou peněženku?

Nejlepší odpověď
marci1

V peněžence mám jen ne příliš velkou hotovost. Doklady a platební kartu nosím výhradně zvlášť. 🙂

Další odpovědi
elkon

Peněženka je od slova peníze, tak je jasné co v ní nosím, nic jiného se tam ani nevejde.

zjentek

Co je to peněženka? Na prachy mám sponu, za socíku před Tůzem jsme vždycky měli gumičky.

VeRe1983

OP, průkazku zdravotní pojišťovny, kartičku na MHD. Platební kartu. Pak nějaké věrnostní kartičky do nákupáků, účtenky z posledních pár nákupů. A tím to hasne. Hotovostí platím zcela výjimečně, takže ji v drtivě většině nenosím.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.