Kazatel

Co je nesrozumitelné na otázce, kolik stojí krevní obraz? Tak se přiznejte, kdo otázku zase nepochopil a nahlásil?

Odpovědi
JájsemRaibek

Zde jedna ze stránek, kde jsou uvedeny ceny v laboratoři:
http://www.me­deorlaboratore­.cz/programy-pro-samoplatce

elkon

Nauč se pokládat srozumitelné dotazy. Jinak na tom nebylo nic závadného, nebyl důvod nahlašovat.

Kryšpín

Informátor to pochopil a co když hlásiči mají nějaké odměny, na příklad od roku 1940 do roku 1945 mělo Česko a Morava nejvíce informátorů pro jednotky SS v protektorátu s ohledem na počet obyvatel ostatních států v celé Evropě.

mosoj

Já jsem nepochopil proč chceš velký krevní obraz, ale nic jsem nehlásil. Pověs si na stěnu co chceš.
Krevní obraz je dané stanovení krevních parametrů a není malý nebo velký.
https://www.u­lekare.cz/cla­nek/krevni-obraz-1029

nyjono

🙂 vítej v klubu

Dochy

Protože ses neptal jen kolik stojí krevní obraz, ale také kolik bude stát s ohledem na velikost. Zřejmě si dotyčný stejně jako já řekl „to je ale de…“ 😉 a na rozdíl ode mně (neskonale tolerantního) Tvou otázku správně nahlásil jako nesmyslnou až deb…