Marcus19

Co je nejlepší pro odhlučnění stěny?

Ahoj, můj soused a já máme mezi sebou zhruba 15cm betonový stěny. Chci ale hrát doma na kytaru a přitom ho nechci výrazně rušit. Myslíte, že 70 mm hluboký akustický molitan po celé stěně bude stačit? Máte někdo zkušenosti s odhlučněním stěny? Co vám funguje? Připadně kde bych se měl nechat poradit? Díky za užitečné odpovědi.

Odpovědi
Ametyst

Docela bych vsadila na plastové desky, které se používají k izolaci pod plovoucí podlahy. Ty jsou vyzkoušené, a dají se upevnit i na zdi.

moravan

Pokud jde o kytaru elektrickou, tak cvič na sluchátka. Pokud akustickou, tak natáhni nylonky a běž do vzdálenější místnosti. Teprve třetí v pořadí bych řešil tlumení zdi.
Molitan je nesmysl. Bude to chtít izolaci ( typů je mnoho ) a přes ni sádrokarton nebo palubky.

malinak812

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Příspěvek smazán administrátorem.