Avatar uživatele
terry

Co je na této láhvi tak cenného?

Pouze značka nebo je něčím vyjímeční?

https://www.ku­lina.cz/lahev-na-piti-05-l-s-matovym-reminkem-eva-solo/d-84022/

Dík.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1 před 2160 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Nejvýjimečnější je asi ta cena. Potom ještě ten mátový řemínek, nikdo neví, co to je. Pak bych řekl, že je praktická a lehká pro courání v přírodě. Ale to mi splní i každá PET flaška. Mimochodem, žádný plast není ekologický. Další pokus, jak nachytat alespoň pár blbců.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Je vyrobena z inovovaného ekologického plastu. Neobsahuje ftaláty, bisfenol A ani těžké kovy na rozdíl od plastových lahví koupených v běžných obchodech. Láhev na pití Eva Solo je vhodná pro opakované a dlouhodobé použití, protože použitý plast potlačuje šíření bakterií. Navíc ji lze kromě uzávěru mýt v myčce. Běžné plastové láhve nemají dlouhou životnost, navíc nejsou šetrné k přírodě. 🙂
Viz odkaz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fienir

Tak nacenili si to asi z toho důvodu, že je to z ekologického plastu, vodotěsná a odolná, viz popis produktu v odkazu, který jsi zmínil. Zda je férová cena, to už je názor subjektivní…

Zdroj: https://www.ku­lina.cz/lahev-na-piti-05-l-s-matovym-reminkem-eva-solo/d-84022/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Vůbec nic. Je to pokus ve stylu „kdo si koupí PETku v hodnotě 5 korun (ok, tak 15 korun, vzhledem k nerezovému deklu) za asi tak 45 násobek její ceny?“ Na dříst v podobě „použitý plast potlačuje množení bakterií“ nedej – takový plast neexistuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Nepleť si pojem cenné a drahé. To jsou dvě různá slova.

Cenu si určí autor/výrobce/pro­dejce, zreguluje ji pak trh. Když si výrobek najde svého kupce, jsou všichni spokojeni.

Bohužel však i formace o výrobku by neměly být zavádějící, kdy tady se dá v jeho popisu zpochybnit a vyvrátit každý kladný žblept.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… značka: https://www.e­vasolo.com/en/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

No to mě podrž! Proč byl smazán příspěvek marci? O těch svých už ani nemluvím, ty jsou též okamžitě smazány. Mazálek definitevně zešílel…

před 2160 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Já se sice „ničemu nedivím“ (my droni jsem všudebyli a všechnoznáme ;) :D), ale tohle mi přijde podivné. Zatím jsem mazálka tipoval na „s bídou matura za 16“, ale tohle už je spíš dvouletý učební obor. ;) :D :D

před 2160 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Marci, tentokrát nesouhlasím. Neobsahuje ftaláty, bisfenol ani těžké kovy. To PET flašky neobsahují taky a dokaž mi opak. Obchodník operuje s nepopulárními pojmy a ve skutečnosti o tom ví h… Proboha, jakou asi mám cenu, když neobsahuju plutonium?

před 2160 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Potlesk!

před 2160 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
terry

marci1,
číst umím. To, co píšeš, není tajné, je to v popisku.

před 2160 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Vím, že to není tajné. Proto jsem na konci své odpovědi napsala „Viz odkaz“ (Tebou vložený).
Je to směšné, jelikož mazal mou odpověď, citovanou z odkazu smazal: „Z důvodu Plagiátorství, porušení autorských práv.“ 🙂
„Příspěvek: Je vyrobena z inovovaného ekologického plastu. Neobsahuje ftaláty, bisfenol A ani těžké kovy na rozdíl od plastových lahví koupených v běžných obchodech. Láhev na pití Eva Solo je vhodná pro opakované a dlouhodobé použití, protože použitý plast potlačuje šíření bakterií. Navíc ji lze kromě uzávěru mýt v myčce. Běžné plastové láhve nemají dlouhou životnost, navíc nejsou šetrné k přírodě. 🙂
Viz odkaz“
Zřejmě je vyšší cena způsobena značkou.
Ad: Kepler-díky za diskusi. 🙂

před 2160 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Taky by mě zajímalo, čím tvá odpověď kohosi vyvedla z rovnováhy 🙂

před 2160 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

🙂

před 2160 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek