terry

Co je na této láhvi tak cenného?

Pouze značka nebo je něčím vyjímeční?

https://www.ku­lina.cz/lahev-na-piti-05-l-s-matovym-reminkem-eva-solo/d-84022/

Dík.

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejvýjimečnější je asi ta cena. Potom ještě ten mátový řemínek, nikdo neví, co to je. Pak bych řekl, že je praktická a lehká pro courání v přírodě. Ale to mi splní i každá PET flaška. Mimochodem, žádný plast není ekologický. Další pokus, jak nachytat alespoň pár blbců.

Další odpovědi
marci1

Je vyrobena z inovovaného ekologického plastu. Neobsahuje ftaláty, bisfenol A ani těžké kovy na rozdíl od plastových lahví koupených v běžných obchodech. Láhev na pití Eva Solo je vhodná pro opakované a dlouhodobé použití, protože použitý plast potlačuje šíření bakterií. Navíc ji lze kromě uzávěru mýt v myčce. Běžné plastové láhve nemají dlouhou životnost, navíc nejsou šetrné k přírodě. 🙂
Viz odkaz

Fienir

Tak nacenili si to asi z toho důvodu, že je to z ekologického plastu, vodotěsná a odolná, viz popis produktu v odkazu, který jsi zmínil. Zda je férová cena, to už je názor subjektivní…

Zdroj: https://www.ku­lina.cz/lahev-na-piti-05-l-s-matovym-reminkem-eva-solo/d-84022/

cochee

Vůbec nic. Je to pokus ve stylu „kdo si koupí PETku v hodnotě 5 korun (ok, tak 15 korun, vzhledem k nerezovému deklu) za asi tak 45 násobek její ceny?“ Na dříst v podobě „použitý plast potlačuje množení bakterií“ nedej – takový plast neexistuje.

autacek

Nepleť si pojem cenné a drahé. To jsou dvě různá slova.

Cenu si určí autor/výrobce/pro­dejce, zreguluje ji pak trh. Když si výrobek najde svého kupce, jsou všichni spokojeni.

Bohužel však i formace o výrobku by neměly být zavádějící, kdy tady se dá v jeho popisu zpochybnit a vyvrátit každý kladný žblept.

Mc Merkurion

… značka: https://www.e­vasolo.com/en/

Kepler

No to mě podrž! Proč byl smazán příspěvek marci? O těch svých už ani nemluvím, ty jsou též okamžitě smazány. Mazálek definitevně zešílel…

aliendrone

Já se sice „ničemu nedivím“ (my droni jsem všudebyli a všechnoznáme ;) :D), ale tohle mi přijde podivné. Zatím jsem mazálka tipoval na „s bídou matura za 16“, ale tohle už je spíš dvouletý učební obor. ;) :D :D

Kepler

Marci, tentokrát nesouhlasím. Neobsahuje ftaláty, bisfenol ani těžké kovy. To PET flašky neobsahují taky a dokaž mi opak. Obchodník operuje s nepopulárními pojmy a ve skutečnosti o tom ví h… Proboha, jakou asi mám cenu, když neobsahuju plutonium?

aliendrone

Potlesk!

terry

marci1,
číst umím. To, co píšeš, není tajné, je to v popisku.

marci1

Vím, že to není tajné. Proto jsem na konci své odpovědi napsala „Viz odkaz“ (Tebou vložený).
Je to směšné, jelikož mazal mou odpověď, citovanou z odkazu smazal: „Z důvodu Plagiátorství, porušení autorských práv.“ 🙂
„Příspěvek: Je vyrobena z inovovaného ekologického plastu. Neobsahuje ftaláty, bisfenol A ani těžké kovy na rozdíl od plastových lahví koupených v běžných obchodech. Láhev na pití Eva Solo je vhodná pro opakované a dlouhodobé použití, protože použitý plast potlačuje šíření bakterií. Navíc ji lze kromě uzávěru mýt v myčce. Běžné plastové láhve nemají dlouhou životnost, navíc nejsou šetrné k přírodě. 🙂
Viz odkaz“
Zřejmě je vyšší cena způsobena značkou.
Ad: Kepler-díky za diskusi. 🙂

nyjono

Taky by mě zajímalo, čím tvá odpověď kohosi vyvedla z rovnováhy 🙂

marci1

🙂