kapka

Co je moribundus? Mám strach o své zdraví…

😁

Nejlepší odpověď
Drap

Tak to je hodně vážné. Doporučuji lívancové těsto, nic jiného nepomůže

Další odpovědi
casey

moribundus – stav pobliz smrti
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/mo­ribundus

venkovan

U ženy nevím jak se léčí, ale u muže to dokáže každá normálně zdravá ženská vyléčit domácí léčbou.
První krok je dát ovládání televize na druhou stranu pokoje od gauče.
Druhým krokem je schovat klíč od ledničky pod kupu nerozštípaného dřeva.
A další kroky není třeba už rozepisovat.

taxio

Moribundus (genitiv bez moribundu, latinsky Segnitia Grandis) je závažná nemoc postihující zejména pracující muže, školou povinné žáky a suplující učitelky. Nemoc se vyznačuje nechutenstvím k práci a nadměrnou potřebou jíst a být obsluhován.

Zdroj: http://necyklo­pedie.wikia.com/

tom004

Koukni na Dařbujána a Pandrholu. 🙂

briketka10

Moribundus znamená latinsky umírající..
nebrala bych to vážně je to z pohádky a nepřehnala jste to s pitím ?

arygnoc

jejda, kapka, vy jste Princezna solimánska?

JanyOK

U nás doma je to rýmička a kašlíček ;o))))))))))))))

SSReadme

Příspěvek smazán administrátorem.

Jikra

Venkovane tys to teda rozetnul.
Čéče ty můžeš dělat z fleku ministra zdravotnictví.