Avatar uživatele
vikimiki11

Co je majnkraft?

Moje dítě se koukalo jak nějaký na kaši hraje majnkraft a mě by zajímalo co to je. Taky se koukal na nějakého gejmra a teď co si mám o něm myslet, když má v jméně gej.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? CR chess2017, anonym, Elli1706 před 2349 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ušel ventil

Minecraft je hra zaměřená na budování vlastního prostředí. Hráči mají k dispozici stavební bloky, z nichž lze postavit téměř cokoli, co si dokážou představit.

Situaci komplikují příšery, které v noci vylézají ze svých úkrytů a ničí vše, co jim příjde pod ruku. Příšery ovšem nemusí pouze škodit, ve hře se vyskytují i přátelské příšery, které si uživatel může ochočit a ty jej budou chránit.
http://www.sta­huj.centrum.cz/hry_a_za­bava/strategic­ke/minecraft/

Gejmr – přezdívka Youtubera který hru vystavuje na YT.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirka F

Hra pro děti a mladistvé(vět­šinou),ale hrají to i někteří dospělí nevím co v tom vidí.

Ps: A píše se to Minecraft.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Hra

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

Hra, která rozvíjí tvůrčí schopnosti, fantazii a kooperaci člověka s jinými lidmi. Asi nikdo v době vzniku nečekal, že se tato hra s tak otřesnou grafikou a mizernou optimalizací ujme v takové míře. Fajn oddychovka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elli1706

Minecraft, počítačová hra, kde lze vytvořit vlastní svět, postavit všemožné stavby…
V dnešní době velice oblíbená.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek