vikimiki11

Co je majnkraft?

Moje dítě se koukalo jak nějaký na kaši hraje majnkraft a mě by zajímalo co to je. Taky se koukal na nějakého gejmra a teď co si mám o něm myslet, když má v jméně gej.

Nejlepší odpověď
Ušel ventil

Minecraft je hra zaměřená na budování vlastního prostředí. Hráči mají k dispozici stavební bloky, z nichž lze postavit téměř cokoli, co si dokážou představit.

Situaci komplikují příšery, které v noci vylézají ze svých úkrytů a ničí vše, co jim příjde pod ruku. Příšery ovšem nemusí pouze škodit, ve hře se vyskytují i přátelské příšery, které si uživatel může ochočit a ty jej budou chránit.
http://www.sta­huj.centrum.cz/hry_a_za­bava/strategic­ke/minecraft/

Gejmr – přezdívka Youtubera který hru vystavuje na YT.

Další odpovědi
jirka F

Hra pro děti a mladistvé(vět­šinou),ale hrají to i někteří dospělí nevím co v tom vidí.

Ps: A píše se to Minecraft.

anonym

Hra

Muffz

Hra, která rozvíjí tvůrčí schopnosti, fantazii a kooperaci člověka s jinými lidmi. Asi nikdo v době vzniku nečekal, že se tato hra s tak otřesnou grafikou a mizernou optimalizací ujme v takové míře. Fajn oddychovka.

Elli1706

Minecraft, počítačová hra, kde lze vytvořit vlastní svět, postavit všemožné stavby…
V dnešní době velice oblíbená.