Co je lepšího než počítačové hry?

Nejlepší odpověď
Drap

Hry pro dva bez počítače.

Další odpovědi
Michala11

Už jsi zkoušel sex?

led

„Co je lepšího, než počítačové hry?“ Lepšie využitý voľný čas.
Čo myslíte, že robili ľudia, keď neboli počítače? Nežili?

Kepler

Různé skupinové erotické hry, třeba Limpopo, nebo okurčák. Pravidla zde nemůžu uvést, byl bych jistojistě smazán.

Nika29

Knížky ale hlavně čas strávený s přáteli

Edison

Je slutečně mnoho lepší zábavy… Třeba i dobré jídlo. Myslím, že cokoli tu kdo napíše je lepší zábava.

Andy B

Hodně věcí… Sport, knížky, čas strávený s rodinou nebo přáteli a mnoho dalšího, takže si člověk vybere.

cochee

Keplere, já jsem jen obyčejný amatér-teoretik, ale – není limpopo a okurčák totéž? 😁