anti-talent

XBOX Kinect nebo Nintendo Wii?

Blíží se Vánoce, ani jednu konzoli doma nemám a nemám s nima žádné zkušenosti. Zřejmě to ale bude jeden s Vánočních dárků. Který s těchto dvou je lepší? Na hratelnost, zábavu, realičnost, hlavně co se týče sportovních her – který je lepší?

Nejlepší odpověď
anonym

rozhodně XBOX Kinect, neboť jej můžete povládat pomocí pohybů přes připojený kinect

Další odpovědi
štamgast

Rozhodně Kinect. Už z toho důvodu, že nemusíte nic držet v ruce a hry na XBOX mají lepší grafiku než na Wii.

MacChill

Pokud by jste dal na výběr i Playstation Move, asi by to bylo těžké rozhodování, nicméně takhle jsem jasně pro KINECT