Tombik

Znáte nějaké dobré policejní hry na pc?

Hry, kde se bráníte demonstracím, řešíte větší konflikty, zasahujete s polic. jednotkami apod. Znám Emergency a Border Defense: National Security Patrol.

Nejlepší odpověď
anonym

Bohuzel nemohu poslouzit VB a Policie jde u mne stranou.

Další odpovědi
Miroslavst

SWAT ale už nemám. Nebylo to špatný. Zásahová jednotka na cvičišti a poté v ostrých akcích.
Někoho zneškodnit a někoho zajmout a pozor na civilisty.

venkovan

Lepší je naživo. To se jeden i proběhne a vyzkouší jestli má lepší fyzičku než policie. To u PC nikdo nezažijete.

Korelice

Např. Kobra 11 :D, Need for speed (to jsou spíš s autama), jinak bych spíš doporučoval vojenské RPG nebo jiné. Ještě mě napadla hra James Bond.

Atjow

Zkus třeba True Crime: New York City.
Je to super hra kde máš 4 hlavní případy a
spoustu vedlejších. New York máš rozdělený na několik
částí a a musíš je vyčistit od kriminality.