sisinec123

Znáte nějakou dobrou hru na počítač?

Dobrý večer, chtěla bych si koupit nějakou hru s apokalypsou. Například výbuch reaktoru a podobně. Neznáte někdo nějakou skvělou hru s touhle tématikou? :)) Budu moc ráda za odpovědi ;)

Nejlepší odpověď
icurusL

No pokud mluvíš o apokalypse, tak to bych doporučil hru S.T.A.L.K.E.R Call of Prypiat, ale pozor na některých místech může být strašidelná. Metro 2033 nebo Metro Last Light, ale pozor ta už je horrorová. Hra I Am Alive, je post-apokalyptická , ale portnutá z konzole, takže je docela náročná. Možná ještě hra RAGE (hra s otevřeným světem), The Walking Dead (hra, která se odehrává podle toho, jak ji hraješ), Left 4 Dead (Zombie mlátička), DayZ (hra vyvíjená českým studiem, kde se snažíš přežít proti ostatním hráčům, tu DOPORUČUJI).

No víc mě nenapadá, takže doufám, že jsem ti nějak pomohl :)

Další odpovědi
Colt911

Metro