atlas

Co je lepší? Nesnídat vůbec, nebo snídat sladké?

(snídat sladké buchty, koláče+ jogurt)

Nejlepší odpověď
Ayrie

Snídat sladké.

Další odpovědi
talka

A co dělat, když snídám, až když mám hlad, t, j, v poledne?

Drap

Samozřejmě snídat , ať je to cokoli.

pediatr

Určitě snídat. Nejlépe musli s mlékem – podle druhu to bude také více nebo méně sladké.

HOMER

Jakoby nebyla jiná varianta. Sladké nebo nic! :DDD Jinak vychází najevo že třeba takové mléko vůbec není až tak zdravé a nezbytné, jak nám tvrdí mlékárenská lobby, obsahuje hlen a krev díky nešetrnnému získávání, dále antibiotika, hormony a další „dobroty“ a jedná se o mléko z vemene jiného druhu určené pro telátka, a né telátka od maminky na náš talíř a mléko do sklenice.

mojitek

snídat sledké je dokonce nutnost-nastartuje se rychle metabolizmus a člověk je hned čilejší.