katušš

Co je lepší?

Uživí se v dnešní době ještě bytoví architekti? Nebo je lepší se živit exteriérovým architektem?

Odpovědi
knedlik123

Spise exteriovym, ale priprav se na to, ze musis velmi dobre ukoncit studium, nebot jakozto „beckova“ architektka zustanes v podstate nezamestnana.

Funna

proč ještě?…oni byli někdy na vrcholu?…řekla bych, že vzhledem k tomu, že je spousta zbohatlíků, co musí mít byt na úrovni, bude po nich poptávka stoupat…jenže…je to jak třeba s módními návrháři…pokud se nějakou náhodou, nebo přes známosti nezviditelníš, tak to není žádné terno…podobně je to i u normálních archálů…a netuším kolik ti je a jestli si tahle povolání nepředstavujěš v růžových barvách…ale realita je někde jinde…