petka.s

Kdo/co je kavarenský povaleč?

co je kavarenský povaleč?

Pozor! Zájmenem „co“ se ptáme na něco neživotného. Zájmeno „kdo“ se týká živé osoby,

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
marci1

Kavárenský povaleč je člověk žijící ve městě, vychutnávající si atmosféru kaváren, ve kterých se „povaluje“, často je navštěvuje a diskutuje o hodně „zásadních věcech“. 🙂

Další odpovědi
JáJsemKarel!

Našel jsem docela pěknou definici na internetu.

„Kavárenský povaleč, též povaleč kavárenský (latinsky moribundus parazitus) je druh savce z čeledi norkovitých, který žije převážně ve velkých městech, jako je např. Praha. Jeho nejvýznačnějším znakem je odpor k jakékoliv fyzické činnosti.“

Občas bys měla použít Google. Ale ne k vyhledání „www.odpovedi.cz“, ale k vyhledání ODPOVĚDI NA TVOU OTÁZKU!

Zdroj: http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Kavárenský_po­valeč

led

Kto, alebo čo?

Kto – Kaviarenský povaľač je človek, ktorý väčšinu voľného, niekedy aj pracovného času trávi v kaviarni, ako stály hosť.Obľúbený spôsob získavani informácií zo spoločnosti mnohými tzv.novinármi

Čo – Kaviarenský povaľač, krčmový štamgast, bufeťak je živočíšny druh parazitu z rodu humanidov, pre ktorého životným krédom je
„pomáham ekonomicko – sociálnemu vývoju a prosperite nášho štátu, pretože vďaka mne ľudia zamestnaní vo sfére výroby a distribúcie nápojov v kaviarňach, pivárňach a bufetoch majú prácu“

EKSOT123

Trochu méně vydařenými ze vzdálenějšího okruhu příbuzenstva budou asi ‚drbny cukrárenské‘ a možná i ‚fešák lázeňský‘.

ivzez

Kavárenský povaleč neexistuje,
je to vyhynulý druh.