vertigo

Kavárenský povaleč – brali byste tenhle job?

http://www.job­s.cz/pd/84435­7728/

kdyby to smázli, tak: http://gitt.us/753387
Doplňuji:
Jasně, že je to na prvvní pohled poněkud úsměvné, ale vzhledem k tomu, že tam pracují lidé s postižením, tak svou přítomností neboli volbou dát si do nosu zrovna u nich, jim vlastně vzkazujete, že K NĚCEMU jsou – a to není zas tak málo… 🙂

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
petra15

NE

Kafe ? Ne dekuji ! To mi uz stacilo ! Zakázala bych ho. 🙂xD

Ale takovéto pracovní prílezitosti nabízejí zemedelci – za 1000 Kc na den…a muzete si zapracovat na zdravém vzduchu – místo fitnáce…xD
S vidlema, se senem, krmit zvírata, jezdit traktorem, nebo s konma…:-)xD

Další odpovědi
anonym

NE

Ne…
Raději se povaluji v pivnici…

Doplňuji:
Ad Doplnění: Jo – pokud bych do kaváren chodil, dal bych této přednost.
Ale nechodím, nebo aspoň ne běžně…
😉

Nazdar Bazar

ANO

Jak zmiňuje mowla, radši bych se povaloval v pivnici, ovšem kavarenský povaleč by byla doslova „dreamjob.“

marci1

NE

Tak to jsem se zasmála ! 🙂 Pravidelnou konzumací nápojů a občerstvení za vlastní. 🙂

arygnoc

ANO

a koľko platia?

:-Q

anonym

ANO

Doplňuji:
Heh, to jsem ještě neviděla, každopádně super jobs – za vlastní 🙂

NikkiHeat

NE

Dřív možná jo ale teď už asi ne. Celkem nerad chodím mezi lidi.

huxa

ANO

Doplňuji:
Nic zadarmo neodmítám, jen by mne zajímal plat… Nicméně, stačilo by na nájem a nějaké drobné, pokud by zde bylo pití i jídlo zdarma, seděl bych zde pořád.

led

ANO

Sú v tom zarátané aj papierové a internetové noviny? Počítač treba vlastný, alebo dodá kaviareň. Akáže to je tá pracovná doba, 2 hodiny? Ale veď to si ani nestihnem založiť okuliare na nos, kde som ich zasa položila?
Dúfam, že cena kávičky za vlastné je len symbolická „dejte to na účet“ (prisahám patrónovi kávy, že budem piť maximálne 1 liter kávy denne „na účet“, ten zvyšok si už doplatím).
Profesia kaviarenského povaľača má bohaté a dlhoročné tradície a veľkú budúcnosť… Pamätám časy, keď v kaviarni Slávia, či u Mánesa a iných kaviarňach v strede Prahy bežne sedávali bez ohľadu na politický režim hlavne páni čítajúc dennú tlač a mlčky si odpíjali z kávy na stolíku. Boli to miestni štamgasti

cliwe

NE