co je dyskineze tlustého střeva,cim ji lze lecit,me problemy jsou stridava stolice,zacpa,pak nutkani s prujmovitou stolici,opakuje se to vzdy do kola…obtize trvaji jiz 3.rok!
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5901 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Zjednodušeně…jedná se o křeče,ke kterým dochází zcela nepravidelně,problémy které máte,jsou příznaky této nemoci,ještě jsem neslyšela o nikom,kdo by se zcela vyléčil. Ve svém okolí mám dva lidi,který tím trpý,absolvovali vše možné,nic jim nepomohlo a když už tak jen na chvíli. Každopádně si přečtěte článek od Panenky.
| 0 Nominace Nahlásit |
Zde vám posílám článek o dyskinezi tlustého střeva tak se podívejte.
Zdroj: http://www.rougier.cz/clanek_lacidofil.html
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 3472 | |
| marci1 | 2022 | |
| annas | 2020 | |
| Kepler | 1902 | |
| mosoj | 1778 | |
| da ny | 1591 | |
| zjentek | 1293 | |
| elkon | 1139 | |
| hanulka11 | 1028 | |
| quentos | 963 |
| Děti a zdraví |
| Ženy a zdraví |
| Muži a zdraví |
| Nemoci |
| Fitness |
| Životospráva |
| Ostatní zdraví |