Avatar uživatele
Mici96

Co je duvodem potíží?

Ahoj. chtěla jsem se vás poptat. Nedávno jsme s přítelem leželi v posteli když me najednou začlo bolet u srdce. Bolest za pár minut přešla tak jsem to dál neřešila. Po nekolika minutách jsem se zvedla že pujdu do sprchy, v tu chvíli končí vše co si pamatuju. Vzpomínám si jen jak na demnou klečí přítel ze slovy co se stalo.. Přítel tvrdí že jsem v koupelne ležela asi 30 minut. Přišlo mi to jako 2 minuty, Největší šok nastal když jsem se pokusila zvednout ale necítila jsem nohy, prostě jsem se na nich neudržela. Přítel me přenesl do postele a asi po 10 minutách to všechno přešlo. Netušíte nekdo co by to mohlo být? děkuji za odpověd :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 3755 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Micinko to my tady nevyřešíme! Ale tohle opravdu nepodceňuj a běž se nechat vyšetřit,to fakt není legrace!
Moje švagrová se zadýchávala i do malého kopečku,pak šla k doktorce,ta jí natočila EKG a už ji ani nepustili domů,vezli ji rovnou na kardio.Nechci strašit,ale bezvědomí a necitlivost končetin,i když dočasná,není nic normálního!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Quimby

Rozhodně k lékaři, přístě se to nemusí stát doma v bezpečí.
Běž rovnou do nemocnice a todle jim řekni, oni budou vědět co a jak

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Ležíš v posteli, možná jste jen leželi, možná se i milovali, ale při náhlém zvednutí se, se Ti mohla zatočit hlava, nízký tlak a mohla jsi zkolabovat. Nevím, kolik máš roků, zda jsi do 20, nebo nad 40 let, jaké máš zdravotní problémy, jaký tam byl vzduch v ložnici atd. Mohla jsi omdlít. Pak Tě přítel přenesl, ty jsi ležela, možná zakrytá, v koupelně mohlo být chladněji. V posteli se ti zase vyrovnal tlak.
Nepíšeš, zda nejsi těhotná – to může mít taky vliv. Uživáš nějaké léky, prášky? Pila jsi něco.Ale lepší je se zeptat doktora.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Zeptala bych se doktora…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Myslím, že to mohlo být první varování, že je něco v nepořádku. Doporučuji vyhledat lékaře a sdělit mu to co se stalo. Nepodceňujte lidi bolesti, když jsou z oblasti srdce. Většinou může jít o varování. Záleží jak se stravuješ, jestli kouříš, jestli piješ alkohol. Jak tučné jídla papáš atd… to vše se podepisuje na našem srdíčku.

Nikdo jiný než lékař nezjistí co ti opravdu je a jestli tě to třeba nějak dále neohrožuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mici96

Nikdy předtím ne mi to nestalo tak jsem si myslela jestli to třeba nemuže být jen tlakem nebo třeba stres, ten dokáže taky hodně :P

před 3755 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Tlakem a stresem to asi nebude,to já bych musela být v bezvědomí pořád! A předpokládám,že když jsi ležela s přítelem v posteli,tak to jsou snad příjemné chvíle a ne stres,ne?

před 3755 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mici96

To určitě ano, ale někdo mi tvrdil, že se stres hromadí a pak to prostě vypukne a neptá se to kdy. Ale máte pravdu, radeji si zajdu k lékaři.

před 3754 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek