Co je DOKOVACÍ STANICE?

mají ve slevě přístroj na přehrávání hudby různých formátů a se slušným výkonem 2×5W+20W a v popiskách stojí,že má i DOKOVACÍ STANICI pro MP3 přehrávač…

Nejlepší odpověď
lukas

Dokovací stanice je většinou zařízení do kterého připojíte nějaké mobilnější zařízení, nejčastěji notebook, tato dokovací stanice má pak většinou více možností připojení (např. další USB) a další výhody.

Ve vašem případě půjde nejspíš jen o to že do toho přístroje půjde zapojit MP3 přehrávač, buď přes normální sluchátkový konektor nebo přes USB a přístroj tedy bude schopný přehrávat hudbu z MP3 přehrávače. Možná bude umět i něco dalšího s tím MP3 přehrávačem, ale více detailů by jste měl najít v návodu nebo podrobnějším popisku zařízení, které chcete koupit.

Další odpovědi
cardiss

Dokovací stanice je zařízení, které ti umožňuje po zapojení k přístoji okamžitě a plně využívat více funkcí přístroje. Po zapojení MP3 přehrávače se ti např. současně nabíjí a přehrává hudbu v reproduktorech. Jednoduše stačí přístroj do doku vsunout a více se nemusíš starat. Žádné propojování milionu kabelů.

taranis

Dokovací stanice je takový stojan připojený zpravidla pomocí USB kabelu k PC, do kterého se zařízení zasune, a umožňuje přesun souborů a aktualizaci firmware přehrávače