with.love

jak nabít MP3 přes usb?

nedávno se mi rozbila mp3 a teď pojedu dlouho autobusem a nechci si vybíjet mobil písničkami, tak jsem si koupila mp3 u Vietnamců, protože ji normálně nepoužívám, a tak se mi nevyplatí do toho investovat. Nevím jak to ale nabít. Návod už nemám, ale myslím, že tam ani nic nebylo. je to napodobenina toho to http://brtosblog­.files.wordpres­s.com/2012/07­/brtos-mp3-player.jpg . Nevíte někdo co s tím? Jen to svítí, nebo bliká červeně, ale když jsem to koupila, tak to svítilo zeleně.
Doplňuji:
tak jsem to nabíjela celou noc, zapnuté ale bez sluchátek… ted to tam mám se sluchátkama, tak uvidíme :)

Odpovědi
mosoj

Připoj to k zapnutému USB vstupu, výstupu u počítače. Nebo si kup za cca 100 Kč USB nabíječku. Nebo použij nabíječku nových mobilů, které mají také nabíjení přes USB.
Doplňuji:
Na př. zde. Konec nabíjení buď dioda zhasne nebo zelená .

http://www.al­za.cz/search.htm?ex­ps=usb+nabijec­ka&kampan=adw2_na­bijecky-baterie_usb-nabijecky&gclid=CI­zOgdu9j7kCFQJd3­godUD0AWA

Hlada

Když nemáš návod, tak musíš způsob indikace vypozorovat. Připoj to k USB počítače nebo do nabíječky. Za několik hodin se indikace změní. Nejspíš z červené na zelenou, což bude znamenat konec nabíjení.