JamesCZ

Co doktoři dělají jako první, když pacient omdlí a je převezen do nemocnice?

Co doktoři dělají jako první, když pacient omdle a je převezen do nemocnice? Jak ho kontrolují (konkrétní popis)? Dělám něco do práce a potřebuji znát přesný popis situace, co dělají doktroři v nemocnici, když k němu prvně přistoupí (k lůžku), jestli mu baterkou svítí do očí nebo tak něco. Děkuji

PS. Myslím v nemocnici. Je převezen do nemocnice a co dělá doktor jako první, když ho navštíví na pokoji. Nějaké vyšetření. PROSTĚ OBECNÉ KROKY. Děkuji

Odpovědi
zjentek

Když omdle a podaří se restartovat, tak jej položí k oknu na záda, většinou mu zvednou nohy, ať má výš než hlavu a okno otevřou pro přísun čerstvýho vzduchu. Další vyšetření se nabízí dle situace, spolupráce postiženého..

Tak ze všeho nejdříve je třeba vyřešit, PROČ vozit do nemocnice někoho, kdo omdle. Taky se může stát, že DOKTOR mu k lůžku ani nepřistoupí, žádné „obecné kroky“ zde neplatí!

ivzez

Nikdo neomdlE, takže netřeba žádných kroků.

elkon

Mdloby nejsou důvod k odvozu do nemocnice, stačí čerstvý vzduch, popř. pár kapek vody.