melanie

Co děláte s nepopsanými diáři např. na rok 2012 ?

Nejlepší odpověď
anonym

Přikládám je k těm nepopsaným z roku 2011,2010,2009…

Další odpovědi
Kelt

Libovolný diář u mne slouží jako poznámkový blok, na učení cizích jazyků a podobně.
Pokud už nemůže sloužit danému účelu, protože je starý a pro daný rok se nehodí, poslouží dobře jako libovolný blok. Ušetřím peníze za sešit, který bych si musel kupovat, a procvičím si cizí jazyk. Takže je zde využítí. Po popsání diáře ho zlikviduji.

quentos

Od té doby, co jsem se zapojil do pracovního procesu, se mi ještě nestalo, že bych nepopsal diář :{)> vzhledem k pohyblivé pracovní době bez něj ani ránu. Podobně jako ostatní mám staré nepopsané diáře schované a slouží jako trhací kalendář…

cochee

Já papírové diáře neprovozuji. Na těch pár poznámek měsíčně mi stačí „diář“ v telefonu.

pave8

Píšu si do nich různé věci. Třeba recepty, jízdní řády, údaje o součástkách z počítače, kreslím tam obrázky, údaje o pracovních místech atd. Ale jenom do těch pěkných a velkých, s pevnýma deskama. Takový mám z r. 2010.