Co děláte s kobercem, na který se vám vylilo pivo?

Nejlepší odpověď
Kepler

  1. Co nejdřív hlavní podíl vysaju ústy.
  2. Na postižené místo hodím lněné utěrky a válím po nich sudy.
  3. Zbytek vytírám čistou vodou a čistým hadrem.
  4. Pak si teprve vynadám a ze žalu si otevřu další pivo.

Další odpovědi
jáára

Vysaju ručníkem, namočím, vytřu ručníkem, podložím novinama.

aliendrone

Já koberce nemám, jen parkety, dlaždičky a marmoleum, takže ti neporadím. Přimlouvám se ovšem ze všech sil za nominaci Keplerovy odpovědi, je vidět, že je fundovaný profesionál, tudíž lepší odpověď pravděpodobně nedostaneš! ;) :D :D

Vlastně mám předložku (takový kobereček) u vany, ale ten stačí hodit do pračky. To ovšem není dostatečná odpověď, že? ;) :)

Keplere, tywoe, chceš mě zabít? Málem jsem vychechtal plíce! :D :D :D

marci1

Skvrnu z koberce vystřihnu, jelikož aby to v pokoji nepáchlo! 🙂

ivzez

Mně se to stát nemůže, protože pivo nepiju a nemám koberce.
Kdybych ale koberec měla a návštěva mi na něj vylila pivo, asi
bych koberec vyhodila (nevěřila bych, že se pivo vyvětrá).

Mc Merkurion

… a přesně z těchto důvodů, abych toto nemusel řešit, nemám koberce …

zjentek

Nic, co bych měl jako dělat a proč? Užívám si doma to aroma, jen se nějak musíš zbavit manželky..