Rokio

Co děláte pro ekologii?

Recyklujete, přispíváte finančně na ekologii, uklízíte les či děláte něco jiného pro zdraví naší planety?

Já například recykluji, dávám odpadky vždycky do koše a nedevastuji les, pokud tam jdu stanovat s otcem.

Nejlepší odpověď
briketka10

Moje včerejší odpověď :)

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsou-sojove-tycinky-zdrave

http://ona.id­nes.cz/kokoso­vy-olej-v-kosmetice-09h-/krasa.aspx?c=A150619­_162817_krasa_brv

Další odpovědi
Funna

já nerecykluji, to neumím, pouze třídím odpatky a dávám je do těch správných popelnic…ať je zrecykluje někdo jiný .-)…a les neuklízím, ale zase v něm, ani nikde jinde po sobě nenechávám binec..prostě odpad patří do koše, popelnice…a nechápu, ty prasata, co vyhodí např. petku z okna jedoucího auta, nebo někam pod keř…těm bych to naházela před barák a zajímalo by mne, jak by se jim to tam líbilo…

Mc Merkurion

… nadávám na amíky, že nepodepsali ten Kjótský protokol (ač maj plnou hubu ekologie)
… no, a to stejný si myslím o všech ekoteroristech – víte kolik zvířat zemře na obyčejných silnicích, kde se cítěj bezpečně, jelikož tam projede jedno auto/hodina v porovnání s oplocenou dálnicí?
… samozřejmě, že dávám odpadky do koše – přeci si nebudu zasírat svuj komín
… nerecykluju – na to snad máme firmy …
… les uklízet musim, jelikož je muj, a furt tam někdo dělá bordel …
… tak jako briketka – vyhejbám se všemu, co obsahuje palmový olej, ale i olivovej – používám sádlo domácí – olej mi nešmakuje …
… také nejím ryby, aby neubejvaly v moři (moc mi totiž nešmakujou) …
… všeobecne žiju v souladu s přírodou – lišky mi tu dávaj dobrou noc …
… a mimochodem – v lese se nestanuje, od toho jsou tábořiště a kempy – nebo je ten les tvůj?

martin319

Třídím odpad, sbírám víčka pro nemocné, sběr papíru a hliníku.

Kepler

V omezené míře recykluji, jak mi přistavené kontejnery dovoluji a hodně znovu používám obaly. Zbavil jsem se auta a jezdím na kozím dechu, který má pětinovou spotřebu. Samozřejmě nikde neodhazuju odpadky (tím méně v lese) a radši je nosím sebou, dokud nenajdu koš. A nestanuju v lese, kde to není dovoleno. Někdy i nějaký ten odpadek seberu a hodím ho tam, kam patří. Víc udělat nemůžu.

briketka10

Kde je palmový tuk a olej to nejím. Ty sušenky a oplatky taky ne.
Nic nesladím. Používám na vlasy Bio kokosový olej a ten je zdravý
i na masáže a natírání suché pokožky. Na vše a léčí.
 http://www.uspesna-lecba.cz/co-se-vas-tyka/a12-zpusobu-vyuziti-kokosoveho-oleje/

Funna

briketko…a víš, že existuje palmový olej, kvůli kterému se nic nekácí? takže není olej, jako olej…a avokádo jíš? s ním je to stejné jako s olejem, i kvůli němu se kácí pralesy, jen se to zatím nikde „nerozmázlo“ ☹…a tuňáka jíš?…doufám, že si vybíráš jen toho, co má na plechovce „dolphin safe“ nebo “dolphin friendly“?