oskar

Ekologické potraviny…

Jsou to skutečně ekologické potraviny?Já myslím,že ne!

Nejlepší odpověď
Marsyas

Termín ekologická potravina je vlastně blbost. Ekologie je termín označující vědu, která se zabývá platnými ekologickými principy.
Když už, tak „Ekologicky šetrné potraviny,“ ikdyž si taky dovedu jen těžko představit potravinu, která není ekologicky nezávadná.
Studuju to:-)

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud by to byla ekologicky šetrná potravina, musela by se prodávat volně a ne v igelitu. výroba plastu není ekologická.
Že někdo vypěstuje mrkev a prodává ji jako eko je hezké, ale jak bysme dopadli, pokud by vše bylo sterilní, ekologické atd.?
Mě je úplně jedno jestli třeba ta mrkev je eko nebo normální. Co mě zajímá je cena a ta normální je levnější.

mojitek

Eko potravina je zavadejici termin.Mimoto jsem videl obsahlou studii ve ktere byly eko potraviny srovnavany s neekopotravinami-chut,vyzivne latky,vzhled atd,atd. Oboji vyslo uplne nastejno-az na cenu tedy…