Avatar uživatele
Michal Kole

Co děláte, když se třeba čtvrt hodiny píšete s odpovědí a kouknete za 5 minut a otázka smazána ?

Máte chuť do něčeho praštit, něco rozmlátit nebo si svojí práce „nevážíte“ a je Vám jedno že Vám ji někdo „možná i nezákonně“ zničil ?
Doplňuji:
Mluvím o smazané mé odpovědi na těch 8 fyzikálních otázek.

Omlouvám, se, že jsem to nedopsal do otázky rovnoou, proto odpovídáte obecně a ne konkrétně.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? manon, Wang před 4230 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Žádnou odpověď nesmolím čtvrt hodiny a že by jí někdo nezákonně smazal, to tady nehrozí. tady se maže z jiných důvodů. Protože nesleduji svůj bodový stav, dozvěděla jsem se většinou až zprostředkovaně, že některá otázka byla smazána a tím i moje obodovaná odpověď, ale že bych se z toho věšela, to opravdu ne.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Je to vždy lepšie, než (v dávnych časoch začiatku počítačov, blahoslavený BASIC, FORTRAN), keď 5–6 hodín robíte počítačový program, nezapisujete si nič na papier a po skončení práce spokojne vypnete počítač bez uloženia programu. To bola krása, celá práca v čudu…
Teraz aspoň máte na koho nadávať :)
odpoveď na otázku: snažím sa písať tak, aby nebola príčina na zmazanie.
Doplňuji:
ak vaše príspevky odporujú pravidlám stránky -podpísali ste ich elektronicky pri registrácii, má admin právo ich odstrániť.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Už podle znění i smyslu otázky dokážu předpokládat, zda může/nemůže být smazána a pak teprve začnu smolit odpověď.
Takže se mi tebou popisovaná situace stane jen zřídka 😉.
Doplňuji:
No a pokud přesto zmizí, nejde přece o život 😁.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wang

Odpovědi většinou nepíšu tak dlouho, ale když už se to stane strááášně vyvádím. Máme to všichni v genech. Stejně jako bratránek (na videu). Praděděda byl ze sudet, takže nadáváme výhradně německy! líp to zní ;)

http://www.stre­am.cz/vtipky-srandicky/502881-kdyz-se-nemeckemu-chlapci-nedari-pocitacova-hra
(vtípek)
Doplňuji:
Použijte tenhle odkaz:
Když (mi) admin smaže otázku nebo odpověď

http://www.stre­am.cz/uservide­o/758927-kdyz-mi-admin-smaze-otazku-nebo-odpoved

Upravil/a: Wang

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Nevzpomínám si, že by se mi to někdy stalo. Možná že ano, odpověď zpravidla už dál nesleduji, spíš myslím že ne, protože odpovídám jen na takové otázky, u kterých není ke smazání důvod.
Pokud jde o mazání obecně, je to vlastnost tohoto nemoderovaného fóra. Nemít moderátory je pro provozovatele ulehčení, jako uživatelé ovšem musíme s touto nevýhodou počítat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonkeyKing

To se mi stalo jen jednou – řekl jsem si WTF? 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Zvažuji, zda má smysl psát odpovědi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

NIc, je mi to jedno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

I tady by měla být komunikace krátká jako vojenské telefony na vojně. Viz Dobrý voják Švejk

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

K této otázce je diskuze i při otázce:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-zde-odpovidajici-nedostanou-od-aspa-a-s-nejakou-satisfakci-za-smazanou-odpovedi-ktere-byli-smazany-s-otazkou?_fid=83k5

před 4230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ad Michal Kole
Taky „Začínám ztrácet trpělivost.“
1 – Pošli mi prosím od SOUDNÍHO znalce nějaký dokument, ve kterém je napsáno, včem konkrétně moje odpověď, byla závadná."
Rozhodnout, jestli je odpověď závadná je v právomoci administrátora
Jestli s ním nesouhlasíte napíšte mu.Jak jsem psala v odpovědi:
Jestli vaše příspěvky odporují pravidlám téhle stránky, má admi právo je odstranit. Je zde něco nejasné?
Ani zlatí nemají možnost vrátit smazaný přispěvek, to může jenom admin.

PS.
jestli chcete, abych vám psala spisovnou češtinou, prosím, naučte si ji používat. Ďěkuji.
Ohledňe mého psaní ve slovenském jazyce, je to na žádost zdejších užívatelů. Vidíte, že pro mě není žádnej problém psát česky.

Odvolávate se „Existuje svoboda projevujevu daná ÚSTAVOU a ZÁKLADNÍ LISTINOU PRÁV a SVOBOD“ a mne ji upíráte? Já nesmím psát svým jazykem, který je uznávaný i v České republice?

před 4230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Prepáčte dve hrubky:
Ďěkuji.
Ohledňe

před 4230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michal Kole

Mě nevadí, když mě někdo upozorní na chybu, já se rád poučím, ale musí to mít nějakou slušnou formu, a ne něco ve stylu: „Ty de… nic nepiš, jsi bl… jak …“ Snad je to dostatečně zcenzurováno

před 4230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michal Kole

Když vidím příspěvek celý tak si hrubek taky všimnu, ale bohužel nikoho při programování nenapadlo umožnit příspěvek editovat.

před 4230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michal Kole

Když vidím příspěvek celý tak si hrubek taky všimnu, ale bohužel nikoho při programování nenapadlo umožnit příspěvek editovat.

před 4230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Protože mne bodové hodnocení nezajímá, pokud chci napsat odpověď, tak většinou do diskuze. Tam se to tak snadno smazat nedá.

před 4230 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek