Michal Kole

Co děláte, když se třeba čtvrt hodiny píšete s odpovědí a kouknete za 5 minut a otázka smazána ?

Máte chuť do něčeho praštit, něco rozmlátit nebo si svojí práce „nevážíte“ a je Vám jedno že Vám ji někdo „možná i nezákonně“ zničil ?
Doplňuji:
Mluvím o smazané mé odpovědi na těch 8 fyzikálních otázek.

Omlouvám, se, že jsem to nedopsal do otázky rovnoou, proto odpovídáte obecně a ne konkrétně.

Nejlepší odpověď
anonym

Žádnou odpověď nesmolím čtvrt hodiny a že by jí někdo nezákonně smazal, to tady nehrozí. tady se maže z jiných důvodů. Protože nesleduji svůj bodový stav, dozvěděla jsem se většinou až zprostředkovaně, že některá otázka byla smazána a tím i moje obodovaná odpověď, ale že bych se z toho věšela, to opravdu ne.

Další odpovědi
led

Je to vždy lepšie, než (v dávnych časoch začiatku počítačov, blahoslavený BASIC, FORTRAN), keď 5–6 hodín robíte počítačový program, nezapisujete si nič na papier a po skončení práce spokojne vypnete počítač bez uloženia programu. To bola krása, celá práca v čudu…
Teraz aspoň máte na koho nadávať :)
odpoveď na otázku: snažím sa písať tak, aby nebola príčina na zmazanie.
Doplňuji:
ak vaše príspevky odporujú pravidlám stránky -podpísali ste ich elektronicky pri registrácii, má admin právo ich odstrániť.

www

Už podle znění i smyslu otázky dokážu předpokládat, zda může/nemůže být smazána a pak teprve začnu smolit odpověď.
Takže se mi tebou popisovaná situace stane jen zřídka 😉.
Doplňuji:
No a pokud přesto zmizí, nejde přece o život 😁.

Wang

Odpovědi většinou nepíšu tak dlouho, ale když už se to stane strááášně vyvádím. Máme to všichni v genech. Stejně jako bratránek (na videu). Praděděda byl ze sudet, takže nadáváme výhradně německy! líp to zní ;)

http://www.stre­am.cz/vtipky-srandicky/502881-kdyz-se-nemeckemu-chlapci-nedari-pocitacova-hra
(vtípek)
Doplňuji:
Použijte tenhle odkaz:
Když (mi) admin smaže otázku nebo odpověď

http://www.stre­am.cz/uservide­o/758927-kdyz-mi-admin-smaze-otazku-nebo-odpoved

Hlada

Nevzpomínám si, že by se mi to někdy stalo. Možná že ano, odpověď zpravidla už dál nesleduji, spíš myslím že ne, protože odpovídám jen na takové otázky, u kterých není ke smazání důvod.
Pokud jde o mazání obecně, je to vlastnost tohoto nemoderovaného fóra. Nemít moderátory je pro provozovatele ulehčení, jako uživatelé ovšem musíme s touto nevýhodou počítat.

MonkeyKing

To se mi stalo jen jednou – řekl jsem si WTF? 😁

Mapel

Zvažuji, zda má smysl psát odpovědi.

MacChill

NIc, je mi to jedno

Conchus

I tady by měla být komunikace krátká jako vojenské telefony na vojně. Viz Dobrý voják Švejk

led

K této otázce je diskuze i při otázce:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-zde-odpovidajici-nedostanou-od-aspa-a-s-nejakou-satisfakci-za-smazanou-odpovedi-ktere-byli-smazany-s-otazkou?_fid=83k5

led

Ad Michal Kole
Taky „Začínám ztrácet trpělivost.“
1 – Pošli mi prosím od SOUDNÍHO znalce nějaký dokument, ve kterém je napsáno, včem konkrétně moje odpověď, byla závadná."
Rozhodnout, jestli je odpověď závadná je v právomoci administrátora
Jestli s ním nesouhlasíte napíšte mu.Jak jsem psala v odpovědi:
Jestli vaše příspěvky odporují pravidlám téhle stránky, má admi právo je odstranit. Je zde něco nejasné?
Ani zlatí nemají možnost vrátit smazaný přispěvek, to může jenom admin.

PS.
jestli chcete, abych vám psala spisovnou češtinou, prosím, naučte si ji používat. Ďěkuji.
Ohledňe mého psaní ve slovenském jazyce, je to na žádost zdejších užívatelů. Vidíte, že pro mě není žádnej problém psát česky.

Odvolávate se „Existuje svoboda projevujevu daná ÚSTAVOU a ZÁKLADNÍ LISTINOU PRÁV a SVOBOD“ a mne ji upíráte? Já nesmím psát svým jazykem, který je uznávaný i v České republice?

led

Prepáčte dve hrubky:
Ďěkuji.
Ohledňe

Michal Kole

Mě nevadí, když mě někdo upozorní na chybu, já se rád poučím, ale musí to mít nějakou slušnou formu, a ne něco ve stylu: „Ty de… nic nepiš, jsi bl… jak …“ Snad je to dostatečně zcenzurováno

Michal Kole

Když vidím příspěvek celý tak si hrubek taky všimnu, ale bohužel nikoho při programování nenapadlo umožnit příspěvek editovat.

Michal Kole

Když vidím příspěvek celý tak si hrubek taky všimnu, ale bohužel nikoho při programování nenapadlo umožnit příspěvek editovat.

Sůwa

Protože mne bodové hodnocení nezajímá, pokud chci napsat odpověď, tak většinou do diskuze. Tam se to tak snadno smazat nedá.