Weirdquestio

Co děláte, když se dostanete ke slovu až potom, co se změní téma?

Vicekrát jsem byl v diskuzi s více lidmi a čekal jsem, až bude vhodná příležitost říct něco k tomu. Ale než byla možnost, tak se změnilo téma a k tomu jsem neměl co říct, nebo než mi něco došlo, tak se znovu změnilo téma.

Jak to řešíte?

Nejlepší odpověď
seraphico

Pokud k novému tématu nemám co říct nebo mě nezajímá, tak nic neříkám. Kolikrát mají lidé pocit, že se musí vyjádřit ke všemu, a to mi akorát tak leze na nervy.

Pokud je to vhodné, tak se můžeš pokusit změnit téma na to předešlé anebo na takové, které ti bude vyhovovat.

Další odpovědi
paul1

Až bude v debatě místečko na možné vložení se do ní, tak říct např. : ještě bych se rád chtěl vrátit k předešlé debatě a …

led

Pre ľudí vyššieho veku a deti to nie je žiadny problém. Kľudne pokračujú v pôvodnej (starej) téme, pokiaľ cítia potrebu pokračovať v nej.

JežíšKristus

Musíš začít mlátit pěstma do stolu a začít u toho vřískat.

seraphico

JežíšKristus na to jde ve znamení míru vyloženě pragmaticky. 😄