Rohlik

Co děláte, když někdo zazvoní na zvonek, když jste zrovna ve sprše nebo ve vaně?

A doma jste jen vy.

Nejlepší odpověď
bolak

To se mi stalo nedávno, sprchuju se, a najednou zvonek „crrr..“ tak to ignoruju, protože ta sprcha je slyšet až na chodbu, co mě má kdo otrvaovat, když se sprchuju…a po chvíli „crrrrr..crrrrrrrrrr­rrrrr.....crrrrrrrrrr­rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr­rrrrrrrrrr…crrrrrrrrr­..“ pak bušení na dveře… tyvole tak zastavím vodu, utřu se, hodím přes sebe ručník, povodevřu dveře, vykouknu a ven..a tam sousedka… „JO VYSTE DOMÁÁÁ?!! JÁ SEM MYSLELA…ŽE TAM NIKDO NENÍ…ŽE TAM JENOM TEČE VODA…“ no já myslel že mě jebne..

Další odpovědi
brillant

Nedělám nic. V koupelně zvonek neslyším.

gecco

Jsou dvě možnosti:

  1. jde o očekávanou návštěvu – přioděju se ručníkem a otevřu, omluvím se a dokončím koupel ve zrychleném režimu
  2. nikoho nečekám, pak opět dvě možnosti:
  1. zavolám, že budu za X minut, ať počká
  2. prostě se dál koupu, nehodlám se stresovat

😉

Kepler

Zavolám: moment! Hodím na sebe froté župan, otevřu. Podle toho kdo je návštěvník a o co jde, jsou tyto možnosti:

  1. Vyřídím vše několika slovy a návštěvníka pošlu do pryč.
  2. Vrazím návštěvnici houby do ruky, ať mi umyje záda.
  3. Stáhnu návštěvnici k sobě do vany.

Medulka.013

Nic, protože nemáme sprchu, vanu ani zvonek.

Emefej

Pod puštěnou sprchou zvonek neslyším.

marci1

Já řeším jen dvě možnosti: 1. očekávaná návštěva, přeruším sprchování či koupel.
2. neočekávaná návštěva, sprchuji se či koupu dále,
reaguji na otevření jen v případě, že mi zavolá či
pošle SMS (možná je to něco urgentního). 🙂

zjentek

Zařvu z koupelnovýho okna- kdo je tam?

xxx3

kdyby se mi to stalo, tak by to znamenalo, že ta „návštěva“ za mnou přišla po půlnoci, kdy bývám obvykle ve sprše. To bych patrně neotvíral.

briketka10

Zvonek nemám kvůli malým cikáňatům,
když jsem ve vaně mám zavřené dveře.
Neslyším, když někdo buší na vchodové
dveře.
Koupu se dál a je mi jedno, kdo to byl.
Sestře zavolám, jestli to byla ona. Když ne.
Mohli si dělat legraci cikáni.

Kelt

Silně zavolám, že za 5 minut budu k dispozici, nebo budu ticho, jako pěna. Záleží na okolnostech.

krevfan

Zařvu že jse koupu ať příjdou později.

gecco

Keplere – kdybych k tobě někdy náhodou měl přijít na návštěvu, dopředu se dobře ohlásím – aby náhodou nehrozila varianta 2 nebo 3…
😉

Kepler

Ne, to by opravdu nehrozilo, i kdybys byl krasavec jako Morgan Freeman. Varianty 2 a 3 jsem popsal pouze v souvislosti s Návštěvnicemi!

bolak

..já už sem tu o tom jednou psal, tyvole voni bušej na dveře (byly tam dvě sousedky na chodbě a kecaly) proto že si myslej že nikdo není doma, ale kdyby nikdo nebyl doma, tak jim přece nikdo nevodevře, protože by nikdo nebyl doma …no a vod tý doby si ve sprše prostě pískám, vydávám různý zvuky, jako že si třeba každej 10 vteřin vodkašlu a tak, protože sousedky mají strach, aby neprasklo někde u mě v bytě vodovodní potrubí…to je totiž první, co každýho NORMÁLNÍHO!!! člověka napadne, když slyší téct vodu z něčího bytu, né že se tam někdo koupe, né že se sprchuje, né že si tam lidi myjou ruce nebo nádobí, ale ŽE TAM PROSTĚ SAMA OD SEBE ZAČALA TÝCT VODA!! a nikdo není doma…

led

bolak, na to je jeden recept – když se sprchujete, vyvěste před dveře tabuli „Tento zvuk vody není prasklé potrubí, to se jenom myju, sprchuji, koupu. Nerušte!“

Kepler

Troubo, nemáš se koupat ve voďě! 🙂

gecco

Bolaku – lidi sou divný…
😉