zjentek

No nic, tak utřem huby a počkáme a počkáme?

Vánoční soutěž!

(Mohli bychom dát třeba napřesrok!)

Odpovědi
Kepler

Nebuď naivní, vánoční soutěže majitel webu opustil už před dvěma lety. Zřejmě mu už na účastnících nezáleží. Místo toho nechává neoprávněně skryté otázky smazané a případně vyhrožuje BANem.

Mc Merkurion

…co se čílíš, eště nebyl ani Mikuláš …

zjentek

Ad Kepler: Takže, jinými slovy, on to pan majitel z pohledu návštěvníka tady ani vidět nechce, viď? Chjo… to je republika, to je republika… všichni jenom na vlastním, hamty hamty… (;

zjentek

Třeba o mně ani tak nejde, spíše je mně z toho smutno za jiné. Víš, jak musí být zklamaná třeba taková annas, která tak tuze ráda křížovky a vůbec soutěž všeobecně? Chjo… jsem smutný, když cítím, že jsou druzí smutní.

Kepler

No, mně je taky smutno, ale ne kvůli tričku, flašky vína a vánočním ozdůbkám, které jsem kdysi dostal. Spíš kvůli tomu, že to tady jde od desíti k nule. Tak si založíme konkurenční spravedlivý web. Ty budeš investor a já šéf. Kolik máš kapitálu?

zjentek

Nechť zůstane, jak bylo navrženo. Investor je investor a šéf nechť zůstane každý, kdo dle vlastního vědomí a svědomí dobrovolně přispěchá se svou odpovědí.